درباره من

دقیقا چهار سال اینجا متن ثابتی قرار داشت و در آخرین روزهای سال ۹۱ تصمیم گرفتم تا عکس و  متن رو آپدیت کنم…
کار سختیه بخوای درباره خودت بنویسی و توضیح بدی ! و سخت تر از اون سعی کنی یک شناخت رو به خواننده این متن منتقل کنی !

 اگر بخوام خلاصه بگم دانشجوی نرم افزار کامپیوتر هستم که هیچ علاقه ای به رشته دانشگاهی ندارم و به زور ماهی یکبار دانشگاه سر میزنم و سعی کردم در مباحث تخصصی کامپیوتر گرایش های شبکه و … ادامه بدم !
بعد از طی دوره MCSE (مهندسی شبکه مایکروسافت) در سال ۸۸ و دوره CCNA در سال ۸۹ به سمت شبکه پیش رفتم و بعد از اون بصورت آزاد و بصورت کاربری با لینوکس ، فعالیت در زمینه طراحی وب و … ادامه دادم ! البته فعالیت های وب استارتش از سال ۸۴ خورده بود !
خلاصه با راه اندازی سامانه پیام کوتاه پرند و پرتال آموزشی جوونی به دنیای وب برگشتم
از آذرماه ۹۰ به عنوان مسئول واحد انفورماتیک موسسه  … شروع به کار کردم که کماکان ادامه دارد …
مدتی ست به عنوان رئیس هیئت مدیره یک شرکت کوچک اینترنتی نیز مشغول به کار شده ام که در کنار کارهای حاشیه تفریح خوبیست…

معرفی من از نظر طالع بینی که البته اکثرش رو قبول دارم :

متولدین اردیبهشت تابع احساسات و عواطف درونی شان هستند و در عین حال به احساسات طرف مقابلشان نیز احترام کامل می گذارند . از این رو ، همسران آن ها بسیار خوشبخت خواهند بود . آنها عاشق مواد غذایی هستند و غذا خوردن ، برای آنها بسیار محترم است ، پس تا جای ممکن ، غذاهای مورد علاقه شان را بپزید . برای راه یافتن به قلب آنها محیطی خیال انگیز به همراه یک موسیقی رمانتیک و آرام و چند شمع در گوشه ای فراهم آورید محبت کردن ولی لی به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نکنید . آنها همیشه و در همه حال به یاد دوستانشان هستند و هر گز نمی گذارند که آنها به حال خود رها شوند . پس ، شما هم در همه حال حامی و یاور آنها باشید . آنها بسیار سخاوتمند هستند ، به خصوص نسبت به همسر و عزیزانشان ، پس انتظار گرفتن هدایای متعدد را از سوی آنها داشته باشید . بی جهت و ناخالصانه آنها را تحسین نکنید . آنها در هنگام آغاز این ارتباط ، بسیار کند و تدریجی پیش می روند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهید ، با صمیمیت و محبت عمیق و خالصانه و ابدی آنها مواجه خواهید شد . هرگز و تحت هیچ شرایطی ، به آنها دروغ نگویید ، آنها هیچ وقت نمی توانند افراد دروغگو را ببخشند .آنها افرادی وابسته و احساساتی هستند و همسری مثل خود می خواهند . هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصمیم نکنید ، و گرنه تبدیل به افرادی لجوج و بسیار سر سخت می شوند .اردیبهشتی ها زمانی ارتباطی را آغاز می کنند که مطمئن باشند که تا ابد آن را حفظ خواهند کرد . هرگز و تحت هیچ شرایطی حس حسادت آنها را تحریک نکنید و گرنه تا ابد آنها را از دست خواهید داد

Untitled Page